0.00грн.
Зробити замовлення- Виробник: Samchully
- Модель: JB-M306+AP06A05
- Артикул: JB-M306+AP06A05
- Наявність: На замовлення
0.00грн.
Загальна сума, без ПДВ
Основні характеристики
Всі характеристики
Зовнішній діаметр корпуса, дюйм:
6”
Зовнішній діаметр корпуса, дюйм - мм:
6” - 175
Наявність адаптера на конус шпинделя А2:
так
Адаптер на конус шпинделя, тип А - Dmax,мм:
A2-5 - D82,6
Кріплення: Різьба х Отворів - Діаметр:
M10x3 - D104,8
- Огляд товару
- Характеристики
Samchully JB-M306 + AP06A05 — це компактне, але надпотужне рішення для токарних центрів з ЧПК, що мають шпиндель стандарту A2-5. Патрон діаметром 165 мм (6 дюймів) розроблений для тих, хто не готовий на компроміси між швидкістю та точністю.
Для чого застосовується: Модель ідеальна для серійного виробництва дрібних деталей у приладобудуванні, медичній галузі та аерокосмічному секторі. Завдяки наскрізному отвору, патрон ефективно працює з прутковими заготовками.
Головні переваги серії JB-M:
Система JB-CORE: Вбудований механізм дозволяє розточувати м'які кулачки з кроком 0.1 мм без використання сторонніх кілець. Ви економите до 20 хвилин на кожній переналадці.
Регулювання биття: На корпусі розташовані юстувальні гвинти, що дозволяють виставити радіальне биття в "нуль", компенсуючи знос шпинделя верстата.
Порівняння з конкурентами: На відміну від Kitagawa B-206, Samchully JB-M306 дозволяє регулювати точність безпосередньо на верстаті, що робить його кращим вибором для фінішних операцій.
Характеристики
Патрони токарні
Зовнішній діаметр корпуса, дюйм
6”
Зовнішній діаметр корпуса, дюйм - мм
6” - 175
Наявність адаптера на конус шпинделя А2
так
Адаптер на конус шпинделя, тип А - Dmax,мм
A2-5 - D82,6
Кріплення: Різьба х Отворів - Діаметр
M10x3 - D104,8
Внутрішній посадковий діаметр, мм
140
Максимальна різьба на тяговій трубі, М х Крок
M60x2,0
Максимальний діаметр затиску, мм
175
Мінімальний діаметр затиску, мм
16.5
Діаметр наскрізного отвору, мм
52